Agnieszka Dworczyńska

kontakt: dworczynska@oetj.eu
Skype: agniola
Facebook: Agniola Dworczynska
Fanpage: Team ENJOY Polska
tel.: +48 510-566-393

Young Living ID: 1126355

Z pachnącymi pozdrowieniami,
Agnieszka Dworczyńska

Young Living mimo, że podstawione pod nos i codziennie na wyciągnięcie ręki, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Żeby poczuć moc i wartość olejków eterycznych tej jakości, trzeba było przejść krok po kroku i zauważyć i zrozumieć wiele procesów w życiu.
Musiałam zaufać intuicji, oczyścić i zrównoważyć trzy podstawowe sfery życia: ciało, emocje i ducha.
Kiedy to zrobisz w harmonii ze sobą będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i spełnieniem emocjonalnym. Dzisiaj olejki eteryczne i to co z nimi związane, mam zawsze „pod ręką”. Są w mojej torebce, kosmetyczce, w łazience, w kuchni, w pociągu, w samochodzie, kiedy się uczę i kiedy pracuję.

Terapeutycznej jakości Olejki Eteryczne Young Living są dla mnie jedynym prawdziwie czystym i naturalnym dobrem w czasach, kiedy wiele żywności wokół nas to chemia i kłamstwo spożywcze. W czasach kiedy ludzkie ego i naukowcy oddaleni od czystej natury, decydują o tym co dobre dla ludzi.

Jeśli chcesz być w zgodzie z naturą na co dzień,  szukasz firmy godnej zaufania i oczekujesz poczucia bezpieczeństwa w drodze do harmonii, samospełnienia i zmiany stylu życia – zapraszam serdecznie do naszego grona.
Dzięki czystym olejkom eterycznym Young Living łączymy pozytywną więź i energię z ludźmi podobnymi do nas na całym świecie. Pragnienie wolności, dobrego samopoczucia w zgodzie z naturą, chęć dzielenia się dobrem, pasja życia i szczerość i miłość – są kluczowymi zasadami w naszym zespole.  Z dobrą duszą zawsze znajdziemy wspólną drogę! <3

****
If you’re looking for pure nature in your daily life, for trust and safety on the way to harmony and self-fulfillment – you’re invited to join our team. The Young Living Essential Oils give us flow of positive energy between people like we are across the world.
If you’re willing freedom and you like to share with what is really good in your life, you’ll find in this team support, knowledge and self development.
***
Wenn Sie mit Freude, Vertrauen und Liebe den Weg zu Ihrer Gesundheit und Verwirklichung suchen und auch andere Leute auf ihrem Weg unterstützen lust haben, lade ich Sie herzlich ein.

PL – Jeśli oprócz przyjemności korzystania z mocy olejków Young Living, chcesz współpracować bezpośrednio ze mną, jako ważne ogniwo zespołu, kliknij TUTAJ. Tu znajdziesz też dostęp do cen hurtowych oraz wszystkie oficjalne informacje o olejkach eterycznych Young Living.
EN – If you want to join my team and work closely with me simply click HERE to get direct access to the whole sale prices and main information about Young Living Essential Oils.
DE – Wenn Sie direkt mit mir zusammenarbeiten möchten als Mitglied meines Team, klicken Sie bitte HIER . Da bekommen Sie natürlich die ätherischen Öle zu Grosshandelspreisen.